yxdcsdjbcfhjsdbfsdfsdf

Tiszapüspöki Általános Iskola

More Website Templates at TemplateMonster.com!

Hírek, aktualitások

Tiszapüspöki gyerekek rajzai az Egri Érseki Palotában

Iskolánkban három évvel ezelőtt, szülői kérésre indult katolikus hitoktatás. Idén októberben az Egri Főegyházmegye 2016-ban, az Irgalmasság Évéhez kapcsolódóan hittanversenyt hirdetett a nem egyházi fenntartású iskolák diákjainak. Intézményünkben az első osztályosok neveztek be a versenyre rajzaikkal. A téma a Tékozló fiú című bibliai történet megjelenítése volt, amelynek kapcsán a gyerekek Isten megbocsájtó, irgalmas szeretetét ábrázolták. Az alkotások kiválóan sikerültek, hiszen a Tiszapüspöki Általános Iskola 1. osztálya különdíjban részesült. Értékes rajzeszközöket nyertünk, de ami ennél is nagyobb jutalom, hogy az Egri Érseki Palota aulájában rendezett kiállításon is ott szerepelnek a gyerekek munkái. A kiállítás november 5-19- között tekinthető meg.
Osztályunk egyik tanulójára, Puporka Melindára külön is büszkék lehetünk, mert a legjobb 80 alkotás közül 2. helyezést ért el.

Böröczkyné Baracsi Magdolna tanító, hitoktató

. A különdíjért járó jutalom rajzeszközöket az elsősök november 5-én, az egri minorita templomban rendezett ünnepségen vehették át. (A képen balról jobbra: Lukács Mirella, Suki Ninetta, Nagy Attila és Polyák Vivien)

. A díjazottak egy csoportja Egerben a Dobó téren

. A különdíjas tabló az Egri Érseki Palota aulájában

Ballagás

Tanévzáró Ünnepség 2016

KI-MIT TUD

2016.Március 22.

Társadalmi Integráció

JNSZM Esély Szociális Közhasznú Közalapítvány

2016.Április .7

Banki Ismeretek

2016.Április. 13-án A JNSZM-i Rendörség, Bűn- és Drogmegelőzési előadását tekintheték meg tanulóink .

2016.Április. 22

ÖKO Verseny

Szolnok Verseghy Könyvtár

2016.Április. 28-án a Magyar Vöröskereszt szervezésében iskolánk 7. és 8. osztályos tanulói elsősegélynyújtó és felvilágósító foglalkozásán vehettek részt.

A 2014/2015 tanév első tanítási napja 2014. szeptember 01. ( hétfő) és utolsó tanítási napja 2015. június 15. (hétfő)

A javítóvizsgázó tanulók a javítóvizsga időpontját illetően keressék szaktanáraikat.

Ballagás 2014